wielofunkcyjna taca cooler i lampka :: MAIORI
Maiori
to marka szczycąca się duchem pionierstwa i innowacji, otwierając się na świat, technologią i designem.
Każdy z wyprodukowanych produktów opowiada sobą historię. Stworzone tak by ułatwiać życie.
Ta myśl znajduje odzwierciedlenie również w zaangażowaniu Maiori w zrównoważony rozwój i ochronę środowiska.
To uniwersalne akcesorium ogrodowe łączy w sobie wiele cech, będąc coolerem tacą i lampką ogrodową. Tace można łatwo zdjąć i zabrać ze sobą do kuchni gdzie uzupełnisz ją i bez problemu przeniesiesz z powrotem.
Dodatkowo możesz rozświetlić swoje wieczory z lampką.
Te bezprzewodowe i autonomiczne lampy działają do 5 godzin przy pełnej baterii, zapewniając 100 lumenów ciepłego i skupionego światła.
Lekka, odporna na warunki atmosferyczne … La Lampe Pose jest wszechstronna z założenia.
Niewielka, charakteryzująca się prostotą konstrukcji oraz systemem bezprzewodowym idealnie nadaje się do każdej przestrzeni, wewnątrz i na zewnątrz.
Baterię lampy można naładować, wystawiając ją na słońce lub, w razie potrzeby, za pomocą stacji dokującej USB, dzięki modułowi hybrydowemu.
Wyposażona w technologię Bluetooth, może być zdalnie aktywowana i programowana.
Bezpłatna aplikacja Maiori do pobrania z AppStore.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Technologia Bluetooth pozwala kontrolować jednocześnie do 100 lamp na podstawie następujących kryteriów: wymuszone / automatyczne oświetlenie, zgaszenie światła, kontrola intensywności, godziny świecenia.
| WYMIARY | |
| Szerokość | 31,4 cm |
| Wysokość | 97.3 cm |
| Głębokość | 31.4 cm |
| Waga | 3.8 Kg |
| MATERIAŁY | |
| Rama | aluminium |
| Wykończenie | malowanie proszkowe |
| MODUŁ SOLARNY | |
| Lumen | 100 |
| Czas świecenia | 6-10 godzin |
| Czas ładowania | 5 godzin |
| Żywotność | 1000 cykli |
| Czas ładowania USB (1.5A) | 3.5 godziny |
| Bluetooth | 4.0 |



