Utrzymanie porządku w ogrodzie, na tarasie czy na działce rekreacyjnej to nie lada wyzwanie.

Niezwykle pomocne okazują się być w tym przypadku funkcjonalne domki ogrodowe, zaprojektowane właśnie po to, by służyć jako miejsce do przechowywania sprzętów, narzędzi ogrodniczych i przedmiotów, które powinny znajdować się pod dachem. To także idealne miejsce do przechowywania sprzętów sportowych, np. rowerów.


Domki ogrodowe oferowane przez garden and the city są przede wszystkim funkcjonalne – stworzone po to, by pomieścić wszystkie najważniejsze akcesoria i tym samym ułatwić zachowanie ładu w ogrodzie lub na tarasie czy balkonie.

Charakteryzują się wysoką jakością wykonania, odpornością na działanie czynników atmosferycznych, stabilnością i wytrzymałością. A przy tym posiadają 20 letnią gwarancję i nie wymagają konserwacji.

Domki ogrodowe wyróżnia nowoczesny design, dzięki czemu stanowią ciekawy pod względem architektonicznym element przestrzeni. Oferowane domki ogrodowe, narzędziowe i do przechowania zapewniają także wysoki stopień bezpieczeństwa.

Kupujący mogą ponadto zdecydować się na domki ogrodowe zarówno z podstawowym wyposażeniem (półki, regały, uchwyty), jak i opcjonalnym, bogatszym, obejmującym, np. dodatkowe drzwi, rampy, stół, stojak rowerowy.

Domek ogrodowy można skonfigurować dokładnie pod swoje potrzeby i wymagania.

DOMKI OGRODOWE I NARZĘDZIOWE

Półki do domku ogrodowego NEO Półki do domku ogrodowego NEO
Producent: Biohort
Cena:

320,00 zł

szt.
zobacz więcej
Rampa do domku ogrodowego Neo Rampa do domku ogrodowego Neo
Producent: Biohort
Cena:

490,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl