Czas realizacji zamówienia

Ze względu na szeroki asortyment i różnorodność wersji, większość produktów zamawiamy u naszych dostawców pod konkretne zamówienie.

Czas dostawy poszczególnych produktów jest widoczny podczas składania zamówienia w sklepie internetowym i wynosi on odpowiednio:

  • do 2 dni roboczych – dla produktów znajdujących się na naszym magazynie
  • do 5 dni roboczych
  • do 10 dni roboczych
  • produkt na zamówienie – termin realizacji dostawy ustalany indywidualnie, dotyczy produktów od zagranicznych dostawców lub produktów na zamówienie specjalne.

W przypadku płatności przelewem lub płatności online przystępujemy do realizacji zamówienia niezwłocznie po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. 

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni robocze.


Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez Ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 5) dni roboczych od momentu nadania paczki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl