Latarnia ogrodowa solarna :: La Lampe Parabole
Maiori
to marka szczycąca się duchem pionierstwa i innowacji, otwierając się na świat, technologią i designem.
Każdy z wyprodukowanych produktów opowiada sobą historię. Stworzone tak by ułatwiać życie.
Ta myśl znajduje odzwierciedlenie również w zaangażowaniu Maiori w zrównoważony rozwój i ochronę środowiska.
La Lampe Parabole to prawdziwa słoneczna lampa ogrodowa.
La Lampe Parabole posiada zaostrzony palik, dzięki któremu można ją wbić bezpośrednio w ziemię czy piasek na plaży.
Wykonana z malowanego proszkowo aluminium, jej okrągły półkulisty kształt ma cztery otwory, które zapewniają równomierne rozproszenie światła zasilanego energią słoneczną.
Regulowana do dwóch wysokości (47 cm i 59 cm) zapewnia światło do 5 godzin.
Do wyboru - klasyczna czerń lub luksusowa biel w zależności od stylu.
Te bezprzewodowe i autonomiczne lampy zapewniają do 100 lumenów ciepłego i skupionego światła.
Baterię lampy można naładować, wystawiając ją na słońce lub, w razie potrzeby, za pomocą stacji dokującej USB, dzięki modułowi hybrydowemu.
Wyposażona w technologię Bluetooth, może być zdalnie aktywowana i programowana.
Bezpłatna aplikacja Maiori do pobrania z AppStore.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Technologia Bluetooth pozwala kontrolować jednocześnie do 100 lamp na podstawie następujących kryteriów: wymuszone / automatyczne oświetlenie, zgaszenie światła, kontrola intensywności, godziny świecenia.
| WYMIARY | |
| Szerokość | 30 cm |
| Wysokość | 47 - 60 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Waga | 2.5 kg |
| MATERIAŁY | |
| Rama | aluminium |
| Wykończenie | malowanie proszkowe |
| MODUŁ SOLARNY | |
| Lumen | 100 |
| Czas świecenia | 6-10 godzin |
| Czas ładowania | 5 godzin |
| Żywotność | 1000 cykli |
| Czas ładowania USB (1.5A) | 3.5 godziny |
| Bluetooth | 4.0 |



