Lampion latarnia ogrodowa solarna :: La Lampe Parc
Maiori
to marka szczycąca się duchem pionierstwa i innowacji, otwierając się na świat, technologią i designem.
Każdy z wyprodukowanych produktów opowiada sobą historię. Stworzone tak by ułatwiać życie.
Ta myśl znajduje odzwierciedlenie również w zaangażowaniu Maiori w zrównoważony rozwój i ochronę środowiska.
La Lampe Parc - ikona w kategorii oświetlenia ogrodowego.
La Lampe Parc to seria 3 zewnętrznych słonecznych lamp ogrodowych idealnych do oświetlenia ścieżek.
Te zasilane energią słoneczną lampy ogrodowe zapewniają obfite i ciepłe światło.
Wystarczy umieścić je na poziomie podłogi, aby rozjaśnić ścieżkę, u góry stołu, aby zapewnić przytulną atmosferę, lub przy użyciu zaczepu w kształcie litery U, aby zamontować ją na ścianie.
3 wysokości, 2 kolory. Ty decydujesz.
Wybierz duży rozmiar (L), aby oświetlić większe obszary lub mniejszy rozmiar (S), aby zapewnić mobilność i intymne światło na swoim balkonie, tarasie lub ogrodzie.
Do wyboru wykończenie - klasyczna czerń lub luksusowa biel w zależności od stylu (lampa solarna wykonana z aluminium malowanego proszkowo).
Te bezprzewodowe i autonomiczne lampy solarne działają do 10 godzin przy pełnej baterii, zapewniając nawet 300 lumenów ciepłego i skupionego światła.
Baterię lampy można naładować, wystawiając ją na słońce lub, w razie potrzeby, za pomocą stacji dokującej USB, dzięki modułowi hybrydowemu.
Wyposażona w technologię Bluetooth, może być zdalnie aktywowana i programowana.
Do pobrania bezpłatna aplikacja.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Technologia Bluetooth pozwala kontrolować jednocześnie do 100 lamp na podstawie następujących kryteriów: wymuszone / automatyczne oświetlenie, zgaszenie światła, kontrola intensywności, godziny świecenia.
| WYMIARY | |
| Szerokość | S - 18 cm / M - 18 cm / L - 18 cm |
| Wysokość | S - 30 cm / M - 40 cm / L - 50 cm |
| Głębokość | S - 18 cm / M - 18 cm / L - 18 cm |
| Waga | S - 2.4 kg / M - 2.5 kg / L - 2.6 kg |
| MATERIAŁY | |
| Rama | aluminium |
| Wykończenie | malowanie proszkowe |
| MODUŁ SOLARNY | |
| Lumen | 300 |
| Czas świecenia | 4-10 godzin |
| Czas ładowania | 6 godzin |
| Żywotność | 1000 cykli |
| Czas ładowania USB (1.5A) | 6 godzin |
| Bluetooth | 4.0 |



