Lampa solarna LED - różne kolory :: La Lampe Petite - wyprzedaż
Maiori
to marka szczycąca się duchem pionierstwa i innowacji, otwierając się na świat, technologią i designem.
Każdy z wyprodukowanych produktów opowiada sobą historię. Stworzone tak by ułatwiać życie.
Ta myśl znajduje odzwierciedlenie również w zaangażowaniu Maiori w zrównoważony rozwój i ochronę środowiska.
La Lampe Petite to elegancka lampa z modułem solarnym do różych zastosowań.
Łatwa w obsłudze i elastyczna w użyciu - La Lampe Petite to zewnętrzna lampa solarna, która działa zarówno jako lampa wisząca, jak i stojąca, a ponieważ jest bezprzewodowa i ultralekka, możesz ją praktycznie umieścić w dowolnym miejscu, w pomieszczeniu lub na zewnątrz - lub zabrać ze sobą tam, gdzie chcesz.
La Lampe Petite dopełnia miejsca, w których jest ustawiana lub zawieszana łagodnym, ciepłym naturalnym światłem. Po naładowaniu świcie nawet przez okres do 9 godzin, w zależności od tego, z jakich ustawień korzystasz.
La Lampe Petite może być dowolnie personalizowana dzięki 26 aranżacjom kolorów. Wybierz ramę (czarną lub białą) i dodaj jeden z wyrazistych kolorów kloszy, aby był to Twój bardzo osobisty wybór.
Baterię lampy można naładować, wystawiając ją na słońce lub, w razie potrzeby, za pomocą stacji dokującej USB, dzięki modułowi hybrydowemu.
Wyposażona w technologię Bluetooth, może być zdalnie aktywowana i programowana.
Bezpłatna aplikacja Maiori do pobrania z AppStore.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Technologia Bluetooth pozwala kontrolować jednocześnie do 100 lamp na podstawie następujących kryteriów: wymuszone / automatyczne oświetlenie, zgaszenie światła, kontrola intensywności, godziny świecenia.
| MATERIAŁY | |
| Rama | Aluminium |
| Wykończenie | malowanie proszkowe |
| Klosz | Sunbrella |
| MODUŁ SOLARNY | |
| Lumen | 300 |
| Czas świecenia | 4-10 godzin |
| Czas ładowania | 6 godzin |
| Żywotność modułu | 1000 cykli |
| Czas ładowania USB (1.5A) | 6 godzin |
| Bluetooth | 4.0 |
wymiary:
| Szerokość | 25 cm |
| Wysokość | 36 cm |
| Głebokość | 25 cm |
| Waga | 3.1 Kg |
Wyprzedaż - dostępna 1 sztuka, klosz materiał Sunbrella w biało-szaro-nibieskie paski. Rama biała.
produkt nowy z ekspozycji - bez wad i uszkodzeń, bez śladów użytkowania.



