Lampa solarna LED - latarnia :: La Lampe Pacha
Maiori
to marka szczycąca się duchem pionierstwa i innowacji, otwierając się na świat, technologią i designem.
Każdy z wyprodukowanych produktów opowiada sobą historię. Stworzone tak by ułatwiać życie.
Ta myśl znajduje odzwierciedlenie również w zaangażowaniu Maiori w zrównoważony rozwój i ochronę środowiska.
La Lampe Pacha to zasilana energią słoneczną latarnia.
Dzięki rozciągniętej tkaninie klosza zapewnia miękką aureolę światła i towrzy ciepłą i przytulną atmosferę.
Łatwa w obsłudze i elastyczna w użyciu - jako lampa wisząca, jak i stojąca, a ponieważ jest bezprzewodowa i ultralekka, możesz ją praktycznie umieścić w dowolnym miejscu, w pomieszczeniu lub na zewnątrz - lub zabrać ze sobą tam, gdzie chcesz.
Latarnia La Lampe Pacha po naładowaniu świeci nawet przez okres do 9 godzin, w zależności od tego, z jakich ustawień korzystasz.
Baterię lampy można naładować, wystawiając ją na słońce lub, w razie potrzeby, za pomocą stacji dokującej USB, dzięki modułowi hybrydowemu.
Wyposażona w technologię Bluetooth, może być zdalnie aktywowana i programowana.
Bezpłatna aplikacja Maiori do pobrania z AppStore.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Technologia Bluetooth pozwala kontrolować jednocześnie do 100 lamp na podstawie następujących kryteriów: wymuszone / automatyczne oświetlenie, zgaszenie światła, kontrola intensywności, godziny świecenia.
| MATERIAŁY | |
| Rama | aluminium |
| Wykończenie | malowanie proszkowe |
| MODUŁ SOLARNY | |
| Lumen | 300 |
| Czas świecenia | 4-10 godzin |
| Czas ładowania | 6 godzin |
| Żywotność modułu | 1000 cykli |
| Czas ładowania USB (1.5A) | 6 godzin |
| Bluetooth | 4.0 |
WYMIARY:
| Szerokość | 32 cm |
| Wysokość | 66 cm |
| Głebokość | 32 cm |
| Waga | 11 Kg |



