Lampa pływająca solarna La Lampe Phare
La Lampe Phare to w pełni autonomiczna, pływająca lampa ogrodowa zasilana energią słoneczną, która zapewnia światło nawet gdy jesteś na środku oceanu.
Poprzez swoje światło rozmaica czas dla nocnego pływaka i widza przy basenie.
Ułożona na swoim stojaku Phare będzie działać jak oświetlenie ogrodowe.
La Lampe Phare to kawałek drewna tekowego w kształcie torusa z autonomiczną jednostką oświetleniową o mocy do 300 lumenów.
To dzieło sztuki łączy w sobie kunszt, zaawansowaną technologię i zasady zrównoważonego rozwóju.
Baterię lampy można naładować, wystawiając ją na słońce lub, w razie potrzeby, za pomocą stacji dokującej USB, dzięki modułowi hybrydowemu.
Wyposażona w technologię Bluetooth, może być zdalnie aktywowana i programowana.
Bezpłatna aplikacja Maiori do pobrania z AppStore.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Technologia Bluetooth pozwala kontrolować jednocześnie do 100 lamp na podstawie następujących kryteriów: wymuszone / automatyczne oświetlenie, zgaszenie światła, kontrola intensywności, godziny świecenia.
| WYMIARY | |
| Szerokość | 34 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Głębokość | 34 cm |
| Waga | 3.5 kg |
| MATERIAŁY | |
| Rama | aluminium / teak |
| Wykończenie | malowanie proszkowe / naturalne |
| MODUŁ SOLARNY | |
| Lumen | 300 |
| Czas świecenia | 4-10 godzin |
| Czas ładowania | 6 godzin |
| Żywotność | 1000 cykli |
| Czas ładowania USB (1.5A) | 6 godzin |
| Bluetooth | 4.0 |
art. 9133



