Lampa ogrodowa solarna Sphere - lampion :: La Lampe Paillote
Maiori
to marka szczycąca się duchem pionierstwa i innowacji, otwierając się na świat, technologią i designem.
Każdy z wyprodukowanych produktów opowiada sobą historię. Stworzone tak by ułatwiać życie.
Ta myśl znajduje odzwierciedlenie również w zaangażowaniu Maiori w zrównoważony rozwój i ochronę środowiska.
Ogrodowy lampion solarny :: La Lampe Paillote
Ogrodowy lampion solarny La Lampe Paillote to połączenie klasyki z nowoczesnością.
Lampa ta wyglądem przypomina rattan, wykonana jest z włókna syntetycznego PE w kolorze naturalnym.
Lampa La Lampe Paillote zapewni odrobinę ciepła i zmysłowości w przestrzeniach zewnętrznych.
Lampa idealnie będzie pasowała do klasycznych aranżacji w naturalnym drewnie lub rattanie, a aranżacjom nowoczesnym doda wyjątkowego charakteru.
La Paillote jest dostępna w trzech rozmiarach - można ją postawić lub zawiesić.
Te bezprzewodowe i autonomiczne lampy solarne działają do 9 godzin przy pełnej baterii, zapewniając nawet 300 lumenów ciepłego i skupionego światła.
Baterię lampy można naładować, wystawiając ją na słońce lub, w razie potrzeby, za pomocą stacji dokującej USB, dzięki modułowi hybrydowemu.
Wyposażona w technologię Bluetooth, może być zdalnie aktywowana i programowana (do pobrania bezpłatna aplikacja).
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Technologia Bluetooth pozwala kontrolować jednocześnie do 100 lamp na podstawie następujących kryteriów: wymuszone / automatyczne oświetlenie, zgaszenie światła, kontrola intensywności, godziny świecenia.
| WYMIARY | |
| Średnica | S - 31 cm / M - 40 cm / L - 48.5 cm |
| Wysokość | S - 31 cm / M - 40 cm / L - 48.5 cm |
| Waga | S - 1.3 kg / M - 1.5 kg / L - 1.9 kg |
| MATERIAŁY | |
| Rama | aluminium / włókno PE |
| Wykończenie | malowanie proszkowe |
| MODUŁ SOLARNY | |
| Lumen | 300 |
| Czas świecenia | 5-9 godzin |
| Czas ładowania | 6 godzin |
| Żywotność | 1000 cykli |
| Bluetooth | 4.0 |



