SmartPlayhouse

O SmartPlayhouse

SmartPlayhouse to europejska marka złożona przez architekta Davida Lamolla w 2010 roku. Firma tworzy wyjątkowe nowoczesne i luksusowe domki dla dzieci zarówno do zabawy w ogrodzie czy na tarasie, jak też do użytku publicznego oraz wewnętrznego.

Domki dziecięce nie są nowym produktem, zwłaszcza w Europie Północnej, gdzie ten typ konstrukcji w ogrodzie jest bardzo powszechny.
Lamolla jednak postanowił pracować nad zupełnie inną koncepcją – dziecięcego domku nowoczesnego, będącego jednocześnie ozdobną przestrzenną rzeźbą.

Celem SmartPlayhouse jest bycie liderem oraz punktem odniesienia w domach zabaw dla dzieci. A wszystko to dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii produkcji, najlepszych materiałów na rynku i poszanowaniu środowiska.
Produkty SmartPLayhouse to również oddanie hołdu i promowanie budynków architektonicznych, które od połowy XX wieku wyznaczają kreatywne tendencje awangardowe, a które razem stanowią wyjątkowy atut zarówno dla dzieci, jak i rodziców.

W domkach do zabawy na świeżym powietrzu firma używa wyłącznie materiałów najwyższej jakości, nie tylko odpornych na warunki atmosferyczne, ale także na dzieci!
Głównym materiałem domków jest sklejka brzozowa - materiał bardzo odporny na warunki pogodowe oraz bardzo stabilny.
Nasze domki są zaprojektowane z myślą o dobrym samopoczuciu i bezpieczeństwie dzieci, tak, aby rodzice mogli się zrelaksować podczas ich zabawy.
Nasze domki zostały zaprojektowane i stworzone, aby zminimalizować ich wpływ na środowisko i przestrzegać surowych kryteriów zrównoważonego rozwoju.
Domek jest dostarczany w stanie częściowo fabrycznie zmontowanym – dzięki czemu jest on niezwykle łatwy do złożenia.
Jeśli chcesz przekonać się co stoi za jakością i bezpieczeństwem domków SmartPlayhouse – obejrzyj film:

a playhouse for the children, a sculpture for the garden

 

>> Kolekcja

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl